| cory13 a întrebat:

am si eu o intrebare, sunt o fata ok dar in ultimul timp sunt foarte inchisa in sine, am un caracter rece. ce as putea face, vreau sa fiu mai sociabila, mai nebunatica dar in ultimul timp nu-mi reuseste! ma puteti ajuta cu vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| Ironicnαme a răspuns:

Nu te poti schimba brusc. Este caracterul tau, fiecare om este el insasi. Fii sociabila daca chiar iti doresti asta. Daca nu, nu! Dar nu poti sta asa toata viata, incearca sa iti calci pe caracterul asta rece, si sa te bagi in seama, este cel mai bine.

| cory13 explică (pentru Ironicnαme):

Cum sa ma bag in seama. asta imi vine greu

| Ironicnαme a răspuns (pentru cory13):

Te bagi in seama fara teama, nu te mananca nimeni, daca esti prietenoasa si te bagi in seama si lumea este prietenoasa cu tine!

3 răspunsuri:
| Stanculescu a răspuns:

Salut!
Noi nu te putem ajuta pe tine cum sa fi mai ascultatoare, mai neascultatoare.Singura care poate sa te schimbe esti tu! Asa ca multa bafta!
Sper ca ti-am dat un sfat bun!
Pa Pa