| Moxomoxo a întrebat:

Buna,am si eu o mica mare intrebare,buna deci sa incep,de la cati ani e normal ca o fata sa se mute cu un baiat?Ce ar trebui sa stie acea fata sa faca?si aici sa nu aud sa suga si sa se nu stiu eu ce mai prosti ma refer la spalat gagit astea sunt necesare?Cum e sa stai cu persoana iubita?Peste 5 zile ma mut cu prietenul meu si vreau sa am macar cea mai mica idee despre cum ar trebui sa fiu eu si sa-am comport?Merci.Cel mai frumos si bun raspuns PRIMESTE FUNDA!Merci!

2 răspunsuri:
| Al3xVS a răspuns:

Daca stii sa faci cartofi pai cu oua este suficient...

| candyony a răspuns:

Pai sa vedem.eu zic ca mutatul cu prietenul tau trebuie sa il faci atunci cand relatia voastra a progresat pe plan sentimental. dragostea si intelegerea trebuie sa fie pe primul loc in hotararea ta. daca veti stii sa impartiti atributiile casei cu iubirea si respectul pe care il aveti unul pentru celalalt, sunt sigura ca relatia voastra o sa mearga ca pe roate. asa ca daca exista iubire, respect si responsabilitate in relatia voastra, mutati-va impreuna! veti avea parte numai de bucurii atata timp cat veti lupta pentru relatia in doi! pupicii Funda? puppy dog eyes