| Iubibila01 a întrebat:

Am si eu o mica nelamurire. Am facut pana acum dragoste de 3 ori cu prietenul meu. (am fost prima lui fata). Actul nostr sexual a durat mult, aproximativ, mai mult de o jumatate de ora, pana ce am obosit eu, timp in care el nu a ejaculat DELOC. Oare este o problema medicala? sau fac eu ceva gresit? S-a mai confruntat careva din voi cu problema asta?

Daca nu ejaculeaza nu exista posibilitatea sa raman insarcinata?

P.s : Mereu am folosit prezervativ

3 răspunsuri:
| ScarRz a răspuns:

Daca nu a ejaculat si ati folosit prezervativ nu poti ramane, dar daca nu foloseati prezervativ chiar daca nu evacula puteai sa ramai insarcinata.

| mona a răspuns:

Stai linistita ca nu ai ramas insarcinata si nu cred ca ar trebui sa te simti vinovata ca actul a durat asa mult, se mai intampla...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bine sa dureze decat sa tina 2 minute.Si na-i cum sa ramai.