| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica nelamurire deci stiu ca daca pun o intrebare iar din de ex 5 raspunsuri unu mi se pare cel mai bun pot sa dau fundita, dar intrebarea mea e :cate fundite pot da? Am un nr limitat sau nu?

Răspuns Câştigător
| Aiurita a răspuns:

Păi, la o întrebare poţi da o singură fundiţă. Dar dacă pui mai multe întrebări la fiecare din ele poţi da o fundă la răspunsul care te-a ajutat cel mai mult.
Deci, nu, nu ai număr limitat de fundiţe din câte ştiu eu. :]

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Poţi da o singură fundiţă. Aceasta o acorzi celui care crezi că te-a ajutat cel mai bine.
fundiţă = răspuns câştigător.
O seară bună!

pa, pa.