| DeNyyy a întrebat:

:* am si eu o mica problema. anul trecut mi-am luat un monitor lg flatron w2232S fix asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=74&ty=53
l-am luat de la Altex.si eu am fost plecata 2 zile undeva asa ca nu am mai pornit monitor. si aseara cand am venit am vrut sa intru pe internet si am aprins monitorul totul bine s-a icarcat iar apoi deodata imaginea s-a facut neagra ca si cum ar fi fost stins dar butonul arata ca este aprins. si astazi tot la fel. ce credeti ca are si ce ar trebui sa fac?(acum scriu de pe laptop )si inca mai e in garantie ...credeti ca ar trebui sa il ducem inapoi la altex? sau se poate face ceva? multumesc

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Verifica odata cablurile de curent/pc, etc, poate doar s-au miscat. Mie mi se intampla des asta.