| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am si eu o mica problema! Pana acum am reusit sa am toate mediile de 10, dar la fizica am cam dat-o in bara...straight face Am luat un 8, mai am un 10, dar media iese 9straight face Faza e ca altii, care nu stiu nici macar jumatate din fizica pe care o stiu eu, dar care au pile, au numai 10...Nu e corect! Profa' mi-a mai dat o sansa si a spus ca, daca doresc sa imi indrept media, fiindca stie ca acel 8 e o mica scapare a mea, sa fac 10 probleme din manual. Am facut cateva, dar nu reusesc sa le fac pe toate crying

Va rog sa ma ajutati! Stiu ca aici nu se fac teme, dar va rog, cine ma poate ajuta, sa imi lase o adresa, iar eu il voi contacta!
De mentionat este ca sunt in clasa a IX-a.
V-as fi mai mult decat recunoscatoare!
[Adminii, va rog sa imi postati intrebarea!]
Va Multumesc Mult de Tot!
Mi-ati fi de mare folos!

3 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Te-as fi ajutat, dar sunt bata la fizica si nici nu sunt cls a 9-a.
Stiu ca o sa primesc numai stupid laughing.
Bye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roga-i pe cativa dintre colegii tai care se pricepe la fizica sa te ajute sa le rezolvi. Mi se pare cel mai simplu asa. Sau roga-i pe fostii tai colegi de generala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roga-i*