| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o neclaritate.Acum 5 luni,i-am trimis cerere de prietenie pe facebook unui fost coleg de liceu, si nu mi-a dat accept, azi i-am dat din nou si a respins-o.Treaba sta in felul urmator.In liceu eu nu prea vorbeam cu el,dar el tot incerca sa faca glume cu mine,etc(l-am respins mereu).Si odata i-a scazut nota la purtare profesoara,din vina mea ca nu ma lasa sa spun lectia,dar eu nu cred ca e un motiv sa nu-mi raspunda la mesaj sau sa-mi respinga cererea.Voi ce credeti? oricum de multe ori ma suna atunci,nu voiam sa-i raspund, eram foarte rusinoasa, in fine.Problema e ca acum ma simt prost, nu stiu ce sa zic.Cu toti fostii colegi am vorbit, doar el nu vrea sa-mi dea accept.Voi ce credeti ca este de fapt? Eu tot nu intelegstraight face

Răspuns Câştigător
| ElleAhx a răspuns:

Eu cred ca pui prea mult accent pe lucrurile care sa intampla pe facebook. e doar o amarata cerere de prietenie. da, poate s-a suparat ca l-ai respins tot timpul si acum pur si simplu ai uitat si vrei sa te bagi in seama cu el.