| Aniiia a întrebat:

am si eu o nelamurire! De ce noi, oamenii, visam? dati-mi si niste statusuri care ca cuprinda raspunsul acestei intrebari, va rog! fundita, va pup!

Răspuns Câştigător
| Barbiie a răspuns:

Sunt doar un om,un visator!
Si visez zi de zi,doar asa pot avea orice mi-as dori! :X
Am tot ce vreau,fiindca visez! :X
In realitate,e de neatins sad,insa in vis totul e permis.:X
Acum mai mi-au ramas doar visele cu tine. sigh
Visez pentru ca sper! Sper pentru ca traiesc! Traiesc pentru ca existi love struck
Sa visez,doar sa visez! atata vreau! sa fiu acolo,intr-o secunda! sa pot zbura,sa tin soarele`n maini.
Aseara te-am visat,si sti de ce? fiindca nu e minut din zi sa nu te port in gand love struck
Si cel mai greu e, sa ma trezesc sa spun, a fost doar un vis sigh

4 răspunsuri:
| Florin_3378 a răspuns:

Pentru ca noi o luam astfel si ne zicem tot timpul bai sa visezi nu costa bani si atunci preferam sa visam decat sa ne punem capu la contribuite sa si realizam visu ala

| niko a răspuns:

Pai esti bine sa visezihappy
1. la mana visele te anunta daca se intampla cevahappy
Sts:
Am avut un vis ciudat, imi spuneai ca s.a termina, Acum ca m.am trezit, Spune.mi ca doar am visat
thinking status mi.a venit acum pe momentlaughing)big grin
funda?batting eyelashes

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Depinde ce vrei sa spui prin "visam"

| sceptic a răspuns:

Se spune ca visele sunt sperante neimplinite, sau in diferite cazuri, temeri.