| Ics a întrebat:

Am Si Eu O nelamurire. M.am Impacat Cu Fostul prieten Pe Care L.am Lasat pentru Altul. Si Pur Si Simplu Cand Stau Langa El Ma Simt Presata, Nu Am Chef De El De Fapt De Nimic.Si Imi Doream Tare Mult Sa Ne Impacam Si Sa Fim Ca Inainte. Dar Din Cauza Mea Se Intampla Asa. Ati Patit Vreouna Asa? [ El Nu. mi Greseste Cu Nimic! sad ]

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Draga ics, sarutmana. Ce simti tu acum e de fapt o revenire la comfort. Ai revenit in mediul in care iti place tie un iubit ce te iubeste, o relatie destul de stabila, o realizare ca primul a fost mai bin, mai potrivit. Simti astea deoarece le ai pe totul pe tava. Ca tu nu ai chef de el nu e vina lui. E in totalitate a ta. Gandeste-te cum ar fi daca maine l-ai pierde si ai intra intr-o relatie in care tu ai fi in locul lui(adica respectivul sa nu aibe chef de tine si tu sa arzi de nerbadare pentru cliple petrecute cu el). Eu zic ca ori iti pretiuiesti ce ai in mana si nu mai ravnesti la pasarea de pe gard, or ii dai papuci. Macar asa si-ar reveni mai repede si ar putea continua viata. Daca tu te simti presata, el se simte si mai rau, crede-ma. Nu degeaba se zice ca intr-o relatie cand el/ea plange tie ti se rupe inima de durere, iar cand ea/le are inima rupta de durere tie iti vine sa mori.
Pretuiti ce aveti langa voi! Viata e scurta si nu merita sa treci prin ce ai mai trecut doar de dragul de a avea o relatie putin mai buna.