| viviana23 a întrebat:

Buna,am si eu o oarecare problema si sper sa ma puteti ajuta...de ceva timp ma doare spatele in partea stanga insa numai daca fac anumite miscari, am crezut ca este de la statul cu laptopul in brate si intr-o pozitie incorecta.insa vad ca durerea s-a mutat in partea fata de cateva zile ma doare in pipet exact langa sanul stang.insa numai cand ma rasucesc simt durerea...nu ma doare daca respir sau daca stau pe loc insa nu stiu de la ce ar putea fi si mi-e teama. daca stiti va rog sa imi raspundeti.multumesc

1 răspuns:
| Moonster a răspuns:

Aceeasi chestia am si eu, si e din cauza ca ai stat in curent sau ca dormi dezvelita si... Incearca sa stai mai gros imbracata si sa fii acoperita la spate!