| tarantullakiller a întrebat:

am si eu o problema am 14 ani si 1, 58 si trebuie sa slabesc cam in 4 saptamani 3 kg. Ce dieta as putea tine, avand in vedere ca ultima dieta pe care am tinuto am avut probleme cu stomacul si am facut gastrita?!

2 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Am eu o carte pentru slabit si e chiar buna
daca vrei imi dai pe privat msj si iti dau add
si ti-o trimit pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tine nici o dieta! Nu functioneaza chiar asa de bine si nu sunt sanatoase,, Mai bine ai evita sa manaci dulciuri, sa bei bauturi acidulate, chips-urile - excluse... si pentru a functiona mai bine, trebuie sa faci si cateva plimbari, iar cand ajungi acasa, cateva abdomene si extensii...baftawinking.