| gina09 a întrebat:

Buna am si eu o problema.am 14 ani si preitenul meu 16. el e putin mai negru daca intelegeti si nu chiar dintr-o familea prea buna pe mine nu ma afecteaza pentru ca eu il iubesc.mamei nu prea ii convine nu mi-a zis pana acum sa il las sau altceva comenteaza doar cand se supara pe mine sau zice sa mai incetez cu iesiri.si colegi mei nu prea il plac adica cativa baieti din clasa ma plc poate de asta o colega nu ma suporta nici pe mine nici pe altcineva din clasa. priteni mei mai apropriati nu miau zis nimic in legatura cu el...

nu pot sa spun ca eu urat multe fete il plac, si a avut multe prietene pana acum eu ce sa fac? cum sa le raspund colegilor? memei?
daca intelegeti
p. s va rog raspunsuri sincere nu in bataie de joc!

3 răspunsuri:
| Bubuu a răspuns:

Şi eu am fost în aceeaşi situaţie ca tine,pur şi simplu spune.le că este problema ta cu cine eşti şi ce faci.Îl iubeşti şi decât asta contează.Cât despre mama ta ar fi mai bine să nu te iei în gură cu ea şi să încerci să îi spui că este un băiat bun, te respectă, are gesturi frumoase...te.ai prins.Să o înmoi... Sper că ţi.am fost de ajutor!

Pa-pa

| loredana_7444 a răspuns:

Invit`o pe mama ta la un suc.si sa fie si el. da`i ocazia sa `l cunoasca si poate isi va schimba parerea. expica`i mamei.ca e foarte important ca VOI va intelegeti. si sa ii demonstrati ca relatia merge foarte bine
bafta!

| aNOnim876887686786 a răspuns:

Daca tu il iubesti nu ai trebuie cu colegi sau cu mama ta...Tu stai cu el, nu mama ta si el pe tine te iubeste nu pe colegii tai ...Lasa-i sa vb cu vorbeel vor ramane