| Dooolce a întrebat:

Am si eu o problema..Cand deschid Metin2 ro imi apare in colt jos un patratel si scrie hack shield pro..de ce imi apare asa? Mentinoez ca nu am hack..si cum pot scapa de el? am reinstalat metinul din nou degeaba.Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Rushmaster448 a răspuns:

But happy se vede ca nu sti engleza hack shield e un program de la ei (gameforce) care nu te lasa sa folosesti hack si te apara in general dar ce te deranjeaza pe tine? ca incarca 2-3 sec acolo?

2 răspunsuri:
| Dumi_Alex_1976 a răspuns:

Asa apare mereu pentru ca sunt hakeri in joc si programul ala incearca........sa scape de ei.da nu pre o face

| Geambasu_Filip_1998 a răspuns:

Buna si eu am exact aceeasi problema cu hackshieldu. Il las sa se incarce dar zice hack_shield_update error si nu stiu ce sa fac.