| deeyutzza94 a întrebat:

Bunahappy
Am si eu o problema.Cand intru pe facebook cateva minute imi este in romana, iar apoi se face in engleza. Daca citesc un mesaj prima data il vad in romana, iar apoi se face in engleza toata conversatia.La fel si pe internet.Sta cateva minute in romana si dupA SE TRADUCE IN ENGLEZA.
cUM FAC SA FIE DOAR IN ROMANA SI SA NU MAI AM ACEASTA PROBLEMA?
Pana acum mi-a mers bine dar de azi de dim nu stiu ce are.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e pe calculator vezi la setări la limba dacă ești pe telefon caută la setări si verifica dacă e actualizată aplicația
Funda?