| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Am si eu o problema cu care as vrea sa ma ajutati. Dau fundita :*

Acum cateva zile am iesit cu un baiat iar cand m-a dus acasa a vrut sa ma sarute. I-am zis ca m-a luat prin surprindere iar el m-a intrebat: "Dc? Nu stiai ca imi place de tine?". Si pana la urma l-am lasat sa ma sarute iar a doua zi nu am mai vorbit deloc decat putin pe mess. A treia zi la fel... As vrea sa stiu ce parere aveti in legatura cu asta pentru ca eu nu gasesc nicio explicatie.

Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Pai cel mai probabil el acum asteapta un semn de la tine, sa se convinga daca intr-adevar il placi si tu sau a fost doar ceva de moment. Sfatul meu e, daca chiar il placi, propune-i tu o intalnire, sa iesiti undeva sa mai vorbiti si fata in fata, nu doar pe mess happy