| MaryaElena2979 a întrebat:

Am si eu o problema.De cateva zile telefonul meu(Sony Ericsson W350I)nu mai imi ia cardul de memorie care l-am primit la cumpararea produsului. Ce sa fac?

1 răspuns:
| TMI85 a răspuns:

E posibil sa fi primit o melodie sau o imagine care a fost descarcata de pe net si care avea virusi, in consecinta ti-a fost virusat cardul.din cate stiu eu nu prea ai ce sa faci decat sa il inlocuiesti sau du-te la compania respectiva de unde ai luat telefonul si spune-le problema, poate nu e asa cum spun eu si exista rezolvare! o zi buna!