| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema
In clasa a4a a venit ilinca. Bun la inceput. Nu ne intelegeam f bine. acum suntem bff dar eu mai am un bff chisoi care sta cu mine in banca pentru ca amandoua avem ochelari
Mrg
Ilinca este scorpion iar eu rac
Ea m a mintit de 2-3 ori si are id unor prietene de ale mele si zice ca eu sunt ele si ma face mincinoasa... Eu chiar m am atasat de ea dar ea nu stiu... Adica cand nu se simtea bine o chema pe daria mrg
La tell cand ma suna chiar daca sunt nervoasa ii rasp frumps dar ea ma intrebare denisa ce tot vrei... Sau am sunat o intr o zi de 4 ori si a rasp de fiecare data si mi a zis" denisa ce ai de suji ca disperata din 5 in5 min" dar ea cand suna?
Doar ea are dreptAte si asa mai departe.
Sau cand ma m certat cu chisoi ea vine si ne scoste afara si Zice" nu plec pana nu va impacati pentru ca denisa ea a fost sincera nu ca tine " si a mai zis" nu ma duc nixaieri" si eu de nervi i am zis " ba te duci drac* si ma lqsi. Ilinca nu inteleg dc te bagj" si a plecat. Neevoasa. Eu m am impacat cu chisoi si dupa am vb cu ea si i am cerut scuze si i am explicat situatia... Totusi tin la ea si mi ar fi greu sa nu mai fim prietene...

Niste sfaturi?
Multumesc

4 răspunsuri:
| miriapo7 a răspuns:

Pai ar trebui sa ramai prietena cu chisoi si sa te dezobisnuiesti ca sa mai fii prietena ilincai deoarece am avut si eu prietene ca ilinca si mi-am dat seama ca nu sunt de incredere ci doar te folosescoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si in ultimul timp vb cu mine daca Are nev de ceva.
Mai multe sfaturi va rog?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sfaturi? Să te maturizezi și să ai adevărați prieteni/prietene lângă tine!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@legiutoarea te intrebare cati ani crezi ca am? app am dreptul sa cer sfaturi si tu ma jignesti.si dai rasp cum trebuie la o intrebare idioata... daca nu ai sfaturi nu rasp simplu