| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema In luna lui decembrie nu mi-a venit ciclu mi-a venit pe 25 ianuarie 2013 luna asta nu mi-a venit si ma dor sanii am si vomitat de 2 ori acum 2 zile nu stiu ce sa cred oi fi gravida voi ce credeti ajutati-ma va rog mersi

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca ai avut contact sexual neprotejat atunci poate fi vorba despre o sarcina.
Fa un test de sarcina din prima urina de dimineata si ar fi recomandat sa faci si un consult ginecologic.

| shotys a răspuns:

Sunt maritata dar nu i nicio problema daca as fi k imi doresc dar nu stiu ce sa cred si ma doare jos sub burta si spatele

| LeMoN19 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii dar astea sunt simptomele ca ai fi gravida, ai facut cumva sex neprotejata?

| MdRoUgS a răspuns:

Nu nu esti gravida esti fecioara...dc nu cauti pe google simptomele sarcinii mai simplu? mai esti si femeie maritata? credeam ca esti vreo pustoaica care nu stie...mai bine fugi la mamaliga

| Джурий_Катька_1986 a răspuns:

Daca ai facut o baie fierbinte este din cauza aceasta