| Adela50 a întrebat:

Am si eu o problema.In ultima vreme mi se ia pielea de pe nas fix la nari si se vede urat, iar daca mi-o iau este rosie. Aveti idee cum sa scap de ea? Fundita pentru cea mai buna idee.

2 răspunsuri:
| aneth a răspuns:

Hello! Incearca sa te dai mereu cu crema pentru ca pielea ta este uscata si deacee ea se decojeste.Atunci cand piele ta este hidratata si ingrijita nu vei mai avea aceasta problemabig grin

| Biencush a răspuns:

Cel mai bine este sa hidratezi bine pielea sau sa te dai cu o cremuta, ceva, sa se inmoaie, sa nu mai arate inestetic. E din cauza frigului, iti trebuie o crema de protectie pentru vreme friguroasa, dar pana una-alta, te poti da cu orice e hidratant, ca nu e e suprafata mare.