| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. M-am certat cu prietena mea din cauza unui proiect si stiu ca am gresit fata de ea ca nu am facut aproape nimic, dar acum nu stiu cum sa imi er scuze fata de ea. Vorbim intre noi, dar nu asa de mult cum vorbeam inainte. crying Va rog frumos ajutati-ma c niste sfaturi adica cum pot sa ii zic ca sa ma ierte sad
PSbig grinaca se poate sa nu va feriti de aceasta intrebare si sa nu va bateti joc happy
Multumesc anticipat :X

Răspuns Câştigător
| ciprian_7143 a răspuns:

Sincer,a-ti cere iertare nu este un mod tocmai bun de a te impaca cu ea! Gesturile conteaza! Incearca sa o recuceresti in modul in care ai facut-o prima data cand v-ati cunoscut.Asta ii va arata ca nu ai uitat acele clipe si ca doresti sa reintregesti ceea ce a fost odata!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici ca iti pare rau pentru incidentul din trecut si ca recunosti vina ta.

| loveyouschatz a răspuns:

Ii cumperi un buchet de flori sau o cutie de bomboane si scrii un mesaj cu iarta-ma pe ea. timpul le va rezolva pe toate

| youaly a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu ea intre 4 ochi...si acolo dezbateti subiectul si iti ceri scuze...