| DeeaLoveAngels a întrebat:

Am si eu o problema... Mi-am uitat parola si raspunsurile la intrebarile secrete... Ce pot face pentru a recupera id-ul? Stiu ca imi pot face altul, dar am nevoie de acel id pentru ca acolo aveam id-uri ale unor fosti colegi, profesori, arhive importante etc. Va rog, ma poate ajuta cineva? Multumesc!

7 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Nu ai ce sa faci...imi pare rau pentru tine.

| Marius96 a răspuns:

Pai... Nu prea ai ce face...
Eventaual ai putea plati un hacker ca sa-ti afle parola, dar asta te va costa deoarece 100% nimeni nu face asa ceva pe gratis...

| DeeaLoveAngels explică (pentru Marius96):

Aaaa thinking Stii cumva unde as putea lua legatura cu un hacker?

| Marius96 a răspuns:

... pe tipii care se ocupa cu asa ceva nu ii gasesti pre usor eu am avut in amic care s-a ocupat cu asa ceva daca vrei iti dau id lui...
ID: loss1k

| Wizzey a răspuns:

Iti poti afla id-ul cu e-mail care l-ai pus cand tiai facut id-ul care l-ai pierdut acum

| DeeaLoveAngels explică (pentru Wizzey):

Pai am sters acel id de tot, numai exista in yahoo... Mutumesc pentru raspuns! happy