| RoCkeRitZaa a întrebat:

happy am si eu o problema. plac un baiat care este in clasa cu mine si nu sunt singura ca si el ma place sau poate nu imi dau seama ce sa fac? dar in acelasi timp ma mai place un baiat de la o clasa mai mica cu un an decat noi la care tin vreo 45%. va rog frumos sfaturi.happy dau fundita love struck

2 răspunsuri:
| rastaman590100 a răspuns:

Bun. o saptamana, doua. da-te la colegul tau de clasa. dupa asta, daca nu te intreaba el daca vrei sa fiti impreuna, fa-ti tu curaj si intreaba-l, o sa aprecieze ca esti curajoasa. iar daca te refuza. fa acelasi lucru cu pustiul mai mic cu un an. happy

| Maya. a răspuns:

Cum adica 45 %?laughingtreaba cu colegii de clasa nu tine, concentreaza`te pe ala mic.