| xD_9502 a întrebat:

Am si eu o problema. prietenul meu m-a muscat de gata si. nu ma doar, dar am urma. o urma groaznica. Se vede foarte bine si, nu vreau ca parintii mei sa o vada. am incercat si cu fond de ten dar, tot se vede. Ce ar trebuii sa fac sa imi treaca cat mai repede? Dau fundita love struck raspuns urgent! :*

Răspuns Câştigător
| Stella a răspuns:

Poarta esarfe.sau bluze cu gat.

si daca te intreba de ce porti in casa ii sp ca te doare gatul sau ca iti e frig...

sau daca e mai intr-o parte muscatura si ai parul macar pana pe la umeri lasati parul desprins peste semn.

sper sa-ti fie de folos:*

xoxobig hug

6 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai incearca sa iti pui gheata

sau ia bluze p gat sau acopara cu parul:*

| Stella a răspuns:

Aa si mai ceva

dati cu ceva crema ca sa iti treaca cat mai repede

sper sa meargahappy

| MIM a răspuns:

Pui un compres cu fiertura de frunze de patrunjelbig grin

| wtfnoob a răspuns:

Twilight too much pl0x?

| mistervirgy a răspuns:

Vine caldura lasa-l descoperit si le spui parintilor tai ca te-a zgariat o pisica un catel daca ai asa ceva sau animalutele unor prieteni.Pana atunci sa iti dai cu un unguent!

| bubepevalfraiere a răspuns:

Fond de ten mullttrolling on the floor)rolling on the floor)