| georgiana_4292 a întrebat:

Bunakissam si eu o problema si vreau sa imi dati si mie un sfatbig grin, unui amic de al meu ii place foarte mult de mine, mereu imi spune asta, si ma intreaba daca vreau sa ne combinam.Mereu imi spune sa ne intalnim ca vrea sa ma vada, ca vrea sa stea cu mine etc. Mie nu prea imi place de elstraight face, si nu stiu ce sa fac? Sa ii dau o sansa? voi ce ce ati face in locu meu?

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

Da georgiana; x bagai o sansa daca o rateaza fa'i vant laughing dar nu krek te va dezamagii daca te vrea asa mult iubirea e ca un fir se rupe daca e calcat pe el; x daca nu se lungeste din ce in ce mai mult si se face mai puternic doar da'i o sansa big grin bft tongue

4 răspunsuri:
| blackrose269 a răspuns:

Daca nu prea iti place de el ii poti spune ca nu puteti fi impreuna.dar intr-un mod mai frumos.Daca sentimentul nu e reciproc nu trebuie sa te obligi sa faci ceea ce nu vrei. Poate ca el te place dar e si alegerea ta. Daca tu crezi ca merita o sansa si poate te vei indragosti de el, de ce nu? Eu una nu pot sa fiu decat cu baieti pe care ii plac.big grin

| Mirυnα_5003 a răspuns:

Daca nu'ti place de el, si daca ai accepta, nu ar insemna ca'i dai o sansa, ci ca ti'e mila... Accepta sa fiti impreuta DOAR daca il placi. Asa e cel mai bine pentru toti! happy

Răspuns utilizator avertizat
| livefast a răspuns:

Pai eu spun sa ii dai o sansa... daca se tot tine asa de tine inseamna ca ii place de tinewinking nu ai nimic de pierdutbig grin noroc:*