| Visecolorate a întrebat:

Am si eu o problema. Stiti cumva se poate gasi la magazine doar partea din spate [cea care acopera bateria] de la un telefon? Si daca da unde? Telefonul e de la cosmote. Pot gasi acolo? Cam cat ar consta? Va rog sa imi spuneti pentru ca am nevoie urgent de raspunsuri. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| kire a răspuns:

Nu gasesti doar partea din spate, trebuie sa cumperi toata fata si costa in jur de 20 lei.Cred ca orice piata are un service pentru telefoane.

2 răspunsuri:
| Ioanaaa22 a răspuns:

Incearca la orice magazin de Orange din orasul tau! :* Insa despre pret nu prea ma ideestraight face

| Muffer a răspuns:

Se cheama carcasa, se gaseste cred prin comanda la Cosmote daca nu in bazar, siraj este sigur ori la servicii GSM.