| mikey06982 a întrebat:

am si eu o problema...traiesc la apartament si de ceva timp incerc sa o conving pe mama sa-mi ea un ciine, dar ea nu doreste nici sa auda de asa ceva.Eu cum o pot convinge?
Help me please :*
Fundita :*

1 răspuns:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Pf....usor fa ca mine laughing M-am dus la tata (care iubeste animalele) si i-am zis ca vreau un caine ca promit ca o sa am grija de el ca eu o sa fac curat de el....etc. Si a zis ca daca ii arat nu stiu cat timp ca sunt responsabila mi-l ia. Si a vorbit cu mama si a zis ca bine il iei dar sa stii ca eu nu strang dupa el nimic.Si i-am aratat ce vreau si dupa ce i-am si demonstrat ca sunt responsabila cand am venit de la o prietena un caine ma astepta pe pat