| Serj_6410 a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa cresc in inaltime. Ce metode sunt care sa aiba efect? Am auzit ca daca stai agatat la bara, atunci ajuta. Intradevar aceasta metoda o sa ajute?

Răspuns Câştigător
| SlimShady_8054 a răspuns:

Metoda pe care ai amintit-o tu este adevarata dar nu si eficenta. Eu zic sa iti legi de picioare niste greutati si sa alergi cu ele prin cartierul tau. Astefel iti dezvolti si muschi picoarelor dar si cresti in inaltime. O alta metoda este sa te inscri la un sport ce consta in sarituri ( Baschet, Volei). Toate aceste metoda sunt eficiente in proportie de maxim 5 chiar 8% => nu te inalta cu mai mult de 5-6 cm. Daca ai parintii inalti si tu o sa fi inalta, daca ai parintii scunzi o sa fi scunda.

1 răspuns:
| Anonim86fsg a răspuns:

Da chiar ajuta eu am incercat si putin am cam crescut la inaltime incearca si tu in fiece zi... happy