| elena99girl a întrebat:

Am si eu o rugaminte. Imi doresc foarte mult un animalut Webkinz, insa mama nu mi`l cumpara. Asa ca va intreb pe voi : aveti un cod Webkinz nefolosit, sau un cont pe care nu il folositi? Va rog mult sa nu fiti zgarciti, ca unii dintre noi nu au si e mai bine sa ne ajutam.

6 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Elena draga nu it da nimeni eu ti-as da sincer da am da cntu si codu da it sugerez sa te joci al ceva metin2 petville joaca petville e mai frumos e pe facebook it faci cont pe facebook si te joci e mai frumos crede-ma daca nu ma crezi joaca foopets ca zici ca sunt reale fa-ti cont ca sa joci sau joaca tamagochi ca mai ei si un premiu eu it recomant webcam catelus

| BruneTTe a răspuns:

Cauta pe internet. Din moment ce animalutele se cumpara, nu cred ca e nimeni atat de bun la suflet incat sa iti dea. Am cautat si eu pentru varutul meu [ care are deja un cont dar stii cum is copiii... mai vroia unul] dar nu am gasit unul care sa si functioneze. Erau multe coduri pe internet, dar toate folositehappy

| MangoGirl a răspuns:

Am eu un cont pe care ti-l pot da cu 3 animalute, iar daca il vrei contacteaza-ma printr-un mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau Elena dar nici eu nu am. Dar sincera sa fiu nu-mi doresc.Eu intru pe net doar sa vorbesc cu prietenii pe mess. Nu prea ma joc pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti unul draga.Chiar crezi ca ti-ar da un cod nefolosit? Si nu cred ca o sa-ti dea vreodata cineva vreun cod draguta mea ca un webkinz costa mult.Eu am 7 si am dat pe ei mai mult de 150 lei asa ca cumparati! Daca nu vrea maica-ta sa-ti ia nu vrea si cred ca si din asta, ca na-veti bani haha.La mine banii vin ca din copac ca taica-meu e mecanic si ia muuulti bani la o masina.Iti dai seama cati banii ia pe saptamana. daca are o masina de reparat in fiecare zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti unul draga.Chiar crezi ca ti-ar da un cod nefolosit?Si nu cred ca o sa-ti dea vreodata cineva vreun cod dragutza mea ca un webkinz costa mult.Eu am 7 si am dat pe ei mai mult de 150 lei asa ca cumparati!Daca nu vrea maica-ta sa-ti ia nu vrea si cred ca si dasta,ca na-veti bani haha.La mine banii vin ca din copac ca taica-meu e mecanic si ia muuulti bani la o masina.Iti dai seama cati banii ia pe sapt. daca are o masina de reparat in fiecare zi?