| pynnk a întrebat:

Buna am si eu o rugaminte la fetebatting eyelashes sunt bruneta cu parul cret lung si as vrea sa ma tund sai dao o forma.acum se poarta bretonul si as vrea si eu puppy dog eyes am placa (stiu ca imi ard parul dar >na...:" ) niste poze cum as putea sa ma tund va rog frms mersi mult:*

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Http://www.intrefete.ro/......83634-foto
Sper să'ţi fie de folos.:*

| Catafu a răspuns:

Http://3.bp.blogspot.com/......-lung1.jpg mie imi place foarte foarte mult asa :X

| VincentVlnt a răspuns:

Tunde'te cum iti place

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Poate iti place asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres daca tot vrei cu breton