| byank30 a întrebat:

Am si eu problema in dragoste... Imi place foarte mult de un baiat Gaby. Am fost impreuna cu el doar pentru cateva zile si apoi a ales sa ne despartim pentru ca nu ne cunoastem inca foarte bine. Prin intermediul unei prietene am aflat ca inca ii mai place de mine, dar nu are curajul sa-mi zica fiindca ii e frica sa nu il refuz. Ce sa fac? Sa ii zic eu sa ne impacam... sau sa nu fac nimic?

Va rog dati raspunsuri... Sunt disperata!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoUseForAName a răspuns:

Din moment ce te place si sti acest lucru, nu il mai tine pe jar, suna-l si spune-i ca vreti sa fiti din nou impreuna.

Pupici.