| KyokushinMyLife a întrebat:

Buna,
Am si eu un telefon Samsung E2510, miercuri seara l.am scapat in ghiuveta si a curs apa peste el.si numai merge.sad
Ce pot sa fac? Cum demontez aceasta panarama de telefon.msi anticipat happy

2 răspunsuri:
| Catalina_6831 a răspuns:

Pana saptamana trecuta am avut si eu Samsung de asta.da la cat de prost e s-a stricat si cand il scapam jos sarea tot din ellaughing).nu stiu daca mai poti face ceva din el e jale cu tel asta merge cand are el chef. daca vrei il duci la reparat.si eu am incercat sa-l fac odata singuralaughing) si l-am stricatbig grin.

| kimi323 a răspuns:

Iti poti cumpara un alt tel