| Tzupy a întrebat:

Am si ieu o intrebare legata de TPU... cum se da fundita la cineva? sau ce farmec are fundita asta in site? big grin

3 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Nu foloseste la nimic, Cel ce pune o intrebare, daca doreste ii ofera o fundita din asta celui ce a raspuns cel mai util raspuns. Dar ea nu ajuta la nimic. ma uit ca unii se umilesc si implora sa le dea cineva acea fundita

| baby_4423 a răspuns:

Pai si ieu ma intrebam asta

| Kaeden a răspuns:

Cu ajutorul unei fundite ii poti motiva pe ceilalti, si vei obtine mai usor un raspuns la intrebarea pe care o pui