| Mry_Mary_1993 a întrebat:

Am si un semn de intrebare. Cred ca ma puteti ajuta..este un baiat de 17 ani la care vrea sa se combine cu mine (este dragut) si eu am 14 ani. si nu stiu ce raspunns sa ii dau ma puteti ajuta >:?
Dau funda big grin

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu iti place tipul spune-i in fata ca nu te intereseaza momentan sa ai o relatie

| kiduţa18 a răspuns:

Gândeşte-te dacă-ţi place şi ţie de el. Dacă simţi ceva pentru el, de ce nu? Dar, fi atentă să nu-şi bată joc de tine sau să vrea ceva mai mult.

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Noi de unde sa stim? Daca tipul merita si iti place de el, combina-te. Dar esti cam micuta.

| Karina77 a răspuns:

Gandeste-te bine ce simti ce vrei sa faci. Noi [de pe TPU] nu iti putem spune ce raspuns sa ii dai. Trebuie sa iti dai tu seama happy... Daca iti place mult de el atunci, stii ce ai de facut. happy. Sper ca am putut fii de ajutor big grin

| feli18 a răspuns:

Daca te atrage si vrei, da. de ce nu? e decizia ta pana la urma.

| Wdcefv a răspuns:

Daca chiar iti place de el pune-te cu el.Dar ai grija ca s-ar putea sa isi bata joc de tine.Este cam mare dar daca chiar il placi pune-te cu el.Mai pe scurt fa cum iti spune inima

| Mry_Mary_1993 explică:

Nu sunt prea sigura pe mine big grin