| beautyyyyy a întrebat:

am sunat o persoana cu un numar de cosmote pe cartela si a zis ca o sa afle cine sunt. poate sa afle persoana respectiva adresa sau cine esti daca ai cartela cosmote si nu ai sunat cu privat ci cu numarul tau?
mersi:*

Răspuns Câştigător
| syme a răspuns:

Daca este de la SRI poate afla. Altfel este foarte greu. Daca este din acelasi cerc de prieteni, ar putea afla intreband oamenii daca stiu numarul respectiv.
Daca ti-ai postat undeva numarul pe internet din nou poate afla.
Insa altfel nu ai de ce sa-ti faci griji.
Sper ca n-ai injurat persoana si acum de asta te cauta... happy

2 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Nu cred unii fac asa ca sa se dea smecheri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot afla doar daca sunt de la SRI altfel nusau daca lucreaza in politie