| RenesmeeLuv a întrebat:

Am sustinut proba de verificare a cunostintelor la limba engleza, pentru. o clasa de intensiv. As vrea sa va intreb daca stiti unde gasesc rezultatele. As vrea sa stiu cat am luat la proba orala. Am sustinut la Vasile Lucaciu, Baia Mare in 3 iunie 2011. Ms big hug Funda love struck

3 răspunsuri:
| Calinuz a răspuns:

Pai poti cauta pe un site anume pe care til spun daca imi dai funda:d si imi scriii un mesaj

| Calinuz a răspuns:

S

| Calinuz a răspuns:

Imi dai funda si iti spun siteu pe care gasesti rezultatele[ si imi scrii un mesaj