| PinkSugar a întrebat:

am telefon lg gs290 si cred ca are virus ca nu pot sa deschid la my music si trebuie sa merg intai la luclurile mele dupa aia pot sa ascult >>>muzicapoate sa aiba virus ce? daca da de unde pot sa gasesc anti virus pentru el? este pe internet? si cum se chema? plzzz fundita

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ia de aici antivirus Eset Nod32 Java Antivirus Java J2ME pentru telefonul tau cu licenta!
http://www.umnet.com/download-software/11627-Nod32_Java_Antivirus
linkurile de download sunt in dreapta sus (scrise cu albastru)
Bafta!