| lovesss a întrebat:

Am tema la scoala de facut o macheta a unei firme... orice firma care imi trece mie prin cap, cum ar fi o fabrica sau un hotel dar nu stiu ce sa fac mai original si mai simplu.Toate colegele mele au facut magazin de haine da ma gandeam la altceva. Aveti vreo idee? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| asclepius a răspuns:

Incearca o fabrica de coca cola o sa arate si frumos si nu e nici asa greu sau sau poti sa faci o fabrica de prezervative daca vrei sa fie ceva mai frumos rolling on the floor) sau sau ai putea sa incerci o fabrica de tenisi( fila.adidas.puma,starz( cu sau fara z nu sunt sigur ca nu sunt fata.)

| Mockingjay a răspuns:

O librarie.