| RloveR a întrebat:

Am tenul putin gras si am probleme cu cosurile...am auzit ca Zineryt-ul este bun. l-a incercat cineva care are ten gras? Isi face efectul? (am inteles ca depinde si de tipul de ten). fundita!:*

Răspuns Câştigător
| ladygaga_9914 a răspuns:

Eu am folosit zineryt cu ceva in urma si il folosesc in continuare:

costa in jur de 30 si ceva de lei.maxim 40. depinde de farmacie.depinde si de unde il iei ca daca il iei dintr-o farmacie dintr`un mall normal ca dai 70 de lei pe el

nu se da cu reteta;]
isi face efectul daca il folosesti mereu. pe ambalaj scrie ca la 5 saptamana dupa desfacere expira.
deci daca in acele 5 saptamana te dai mereu cu el pe fata[dimineata si seara-de 2 ori/zi] te vei vindeca de cosuri/acnee

reactii adverse: mie mi se inroseste pielea cateodata dar imi trece.stai linistita ca daca stii CAT sa-ti dai nu vei avea reactii adverse.
eventual mancarimi sau usturimi, dar sa nu pui mana pentru ca daca te ustura inseamna ca se vindeca:]

4 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Da, e foarte bun pentru cosuri :X crede-ma ca eu am avut fata plina si dupa o luna de zineryt numai aveam nimic :X incerca-lwinking

| koby a răspuns:

Destul de bunhappy vezi ca daca t duci la doctorul de familie ti-l da compensat. (asa mi a dat mie:p)

| RloveR explică:

Da intrebarea mea era daca isi face efectul la fel de bine si pentru ten gras big grin

| alinutza_2142 a răspuns:

Ai putea sa incerci ceva naturist...gen masca cu argila sau aloe vera...sunt foarte bune