| Rashaaaaaa a întrebat:

Buna,am terminat a 9-a și trebuie sa dau un examen de transfer ca sa trec de pe profil uman pe real și as avea nevoie sa știu, dacă ma puteți ajuta, in ce va consta mai exact examenul de diferența?(algoritmi scriși in pseudocod, programe in c++, exerciții sau mai mult partea de teorie?)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ia legătura cu profa cu care dai diferența și intreabă ca un elev conștiincios ce te afli. Acolo e răspunsul tău!