| anonim_4396 a întrebat:

Am un amic cu care ma inteleg foarte bine suntem un fel de confidenti, el de un an si ceva tine la mine, iar eu am deja o relatie, iubitul meu si amicul meu se inteleg destul de bine, dar gesturile pe care amicul meu le face cand sunt eu prin preajma lor ma deranjeaza si imi strica relatia pe care o am acum cu acest baiat pe care il iubesc foarte mult.help me!

3 răspunsuri:
| andreutza9 a răspuns:

I-am explicat de o gramada de ori si atunci cand nu aveam prieten i-am spus ca nu putem fi impreuna pentru ca nu simt nici o atractie fata de el, nu gasesc ceva care sa ma atraga sau care sa ma faca sa tin putin la el (ca la un iubit), acum imi iubesc actualul iubit foarte mult si chiar nu as vrea ca aceste gesturi din partea amicului sa imi strice relatia.

| Karinutza07 a răspuns:

Deci trebuie sa simti din inima ca un gaz in stomac, ma intlegi vezi pe care il iubesti mai mult:d

| ionutsialina a răspuns:

Poi te sfatuiesc sa vorbesti cu el.si sa ii zici ca sunteti doar amicitongue o sa se conformeze. baftawinking