| MaRyUkK a întrebat:

Buna am un coleg pe nume Iulian, iar mie imi cam place de el(si lui i-a placut de mine anul trecut) si ne intelegem bine chiar ft bine, la sport noi fetele stam in sala iar baietii afr si este o fata ca ma uraste pe mine si a tipat pe geam: iulian o iubeste pe mariaaa!(eu) si cand am iesit afr m-a intrebat iulian: cine a tipat ca eu te iubesc pe tine? (pe un ton de: ceee?!) si eu i-am zis cine si apoi a spus ca suntem doar prieteni tot pe acel ton, deci credeti ca ma mai place?

2 răspunsuri:
| DrakeLee a răspuns:

Vorbeste cu el. Spune-i ca il placi si convinge-l sa iti de-a macar o sansa. Asta e cea mai buna metoda de a afla.

| XoElyXo a răspuns:

Heii.Pai.Cum sa incep? Dupa parerea mea, cred ca baiatul inca te mai place...Adica.Ce vreau sa spun e ca,daca te-a placut anul trecut, te place si acum. Sentimentele nu se schimb atat de repede, crede-ma.Si daca tie iti place de el, odata si odata va trebui sa afle, daca nu...il vei pierde.big grin Si fata aia care te uraste sa isi mai tina gura aia mare, ca nu e treaba ei cine te place pe tine! Sper ca te-am ajutat putin!>:d