| elena99girl a întrebat:

am un fel de problema! Imi place foarte mult de un baiat mai mare cu un an la clasa de cat mine si cu 3 la ani! Faza e ca imi place mult! El m`a bagat in lista pe mess` ma ia in brate, cand a inceput scoala in sept octombrie cam asa ieseam afara mai multi si se baga in seama cu mine ma intreba ce fac! iar acum cateva zile (inainte de vac) iesisem dintr`o cls si el are cls exact langa aceea eu am iesit din cls si ma luase de mijloc, pe mess vorbim da` nu f mult ce sa fac sa ma bage mai mult in seama? as dori raspunsuri sincere! funda si vot:X

6 răspunsuri:
| Alxx_5178 a răspuns:

Wow ce întrebare. ai răbdare poate băiatu vrea sa fiți doar prieteni și varul meu face la fel cu unele fete care le simpatizează. Daca vrei mai mult ai răbdare sau fa tu primul pas.

| Ella_7974 a răspuns:

Cauta interese comune si arata-te interesata de lucrurile care ii plac.

| Fallen4Angels a răspuns:

Uite am si eu un prieten care ii place de o fata, seamana cu problema ta si l am sfatuit sa fie sincer si sa i spuna ce simte si el asa a facut dar fata a inceput sa il simpatizeze sa stea langa el si krd ca pana la sfarsitul scolii or sa fie impreuna.
PS:Acum te sfatuiesc si pe tine sa faci la fel ca prietenul meu(sinceritatea este cea mai buna intr o relatie, prietenie).
Bafta.

| pinkystyleツ a răspuns:

Helloo! bhai, nu stiu sincer ce sa iti spun...thinking ca sa te bage mai mult inseama afla cegusturi are si gasiti un subiect comunwinking daca el este mai rusinos fa tu primul pas.incearca sa comunici cu el cat mai mult.crede-ma am trecut prin ce treci si tu si mi-a reusit asa ca sunt in masura sa iti dau sfaturi happy Incearca sa vezi daca are pe cineva sau i place de cineva mai date si tu pe langa el si baga-te pe sub pielea lui si cateoddata cand tii se pare ca simtiti amandoi la fel fii directa! Bafta!:**

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca-ti place de el si el iti face avansuri... exista vreun dubiu? laughing fii si tu la fel de tandra cu el, raspundei la gesturi.

| haiZI a răspuns:

Cu o clasa mai mare si cu 3 ani ca si varsta. Spune-i ca il placi, nu vad ce altceva poti face.Nu are rost sa te joci prea mult cu el daca il placi si te place, eu cred ca ar trebui sa faceti ceva pentru a fi impreuna.pa