| roxanik_6709 a întrebat:

Buna am un id de messenger si vreau sa. i schimb numele. ma puteti ajuta cu cateva idei?batting eyelashes dau o funda mare:X:X

Răspuns Câştigător
| 4l3x a răspuns:

DeliciOaSa taa.
ZapaciTaa cu 'Z' maRee ba.
M-am nascut in ciuDaa taa.
Fitse de VedeTa.
Scumpika ta dulce,Beautiful Lover,Crazy life,Lost in Dreams,Green_celia,Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu),ciocolata_cu_lichior, finetti_cusampanie,→°☆▀▄lOvE pInK★▒ツ
The-one-who-asks-awfull-questions :]
B loves A [sau cu inimioaraaa]
bii cerceteaza casa baintuita.
no avable.
aveam candva si nume
tuitiiii.
dulceata tha amara.
sau aia mica te iubestee.
beibii ca asa a zis [cutare]
sotia lu` dracula.
Curcubeu in alb si negru
ZaPaciThaa, Dr0gul Drag0stei,Zappalici cu Lipicy, KLiFe is Pink[sau ce cul0are iti place...], Babysa Taa, Beiibii` l0ve liFe craZy.etc (sper sa-ti fie de folos)... fundita?

5 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Sorr, fata vrea niste idei de nume, nu cum sa il schimbe laughinglaughing

| Kitty97_6626 a răspuns:

Lovely.smile.roxann
Kitty__Candy
x.love.roxanne
Roxann.love.me.4.ever
no.onee.roxx
just_roxanik
inlove.roxy
foxy.roxy
ella.roxanic.bella
murder.4.lifee.roxx (sper ca ti-am putut fi de folos :* )

| Kitty97_6626 a răspuns:

Fundaitsa te rog?batting eyelashes laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea pune Roxa, Roxi, Roxi.Princess, Roxa. Pink.
Pa. Numai bine.

| sorr a răspuns:

Foarte simplu. dai la contact detalis si iti pui numele cum vrei tu happy...
:*