| seby12345 a întrebat:

Am un lantisor de argint cu o inimioara si au aparut cu timpul niste zgarieturi.Cum as putea sa le fac sa dispara? Sami sugerati ceva metode care vau ajuat pe voi. Am auzit ca sa ilfrec cu pasta de dinti dar nu a mer mc anticipat

1 răspuns:
| EmaLovesMuffins a răspuns:

Eu curatz lantisoarele sau bratarile de argint cu CIF.rezultat instantaneu.deci.aplici putin CIF pe lantisor si il speli pur si simplu cu apa.si e ca nou.la mine a merstongue