| TeManancCuNutella a întrebat:

Buna!
Am un prieten care are momente si vb cam urat despre o prietena care il place, dar ieri, a mangaiato, tot ii punea mana sub barbie, azi a zis "ce mai vrea si aia" si tot azi a luat-o pe dupa cap, si este ciudad pentru ca era si fosta lui si eu cred ca se foloseste de ea ca sa o faca geloasa pe fosta, si i-am zis si ei, dar nu ma crede.
Ce sa cred?
Ca o face geloasa sau nu?
Cum sa o conving?
Help please!

1 răspuns:
| DyaDya a răspuns:

E un ciudat care ori vrea sa o faca geloasa ori habar nu are ce e aia dragostea, prietena ta isi va da seama mai tarziu sau mai devreme, nu te baga ca poate zice ca faci intentionat asta