| perceive a întrebat:

am un prieten de 19 ani si eu am 14 ani. dar ne intelegem perfect. el este foarte ok. i-am spus de la inceput ca nu am de gand sa-i permit sa ajunga prea departe. unele prietene imi spun ca este prea mare pentru mine altele ca e super ok ca e mai matur ca cei de 14-15 ani si mai grjuliu. eu simt ca ne potrivim perfect. ce spuneti... e prea mare diferenta de varsta 5 ani? mersi!

Răspuns Câştigător
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Si eu am 14 ani si imi place de un baiat de 19...
i-am spus mamei mele si ea a zis ca nu conteaza diferenta de varsta mai ales ca fetele se dezvolta mult mai repede decat baieti si baietii de varsta mea ( si a ta ) sunt putin dezvoltati din punct de vedere fizic dar si moral...

4 răspunsuri:
| Rallucadela a răspuns:

Nu este o foarte mare diferenta. dar gandeste-te ca el va face 20 de ani si iti va cere niste chestii...mai putin ok pentru varsta tawinking
oricum, urmeaza-ti inimatongue

| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Nu mai conteaza varsta daca voi va iubitilove struck

Eu am 17 ani si vb cu un baiat de 22 de ani

Nu conteaza varsta may:*

| bebe_2414 a răspuns:

Parerea mea este cu conteaza anii, conteaza ca voi sa va iubiti si sa va respectati unu-l pe celalalt, nu te lua dupa gura lumii, ca o zis din invidie, conteaza ca tu sa e simti bine cu el, si eu am umblat la varsta de 14 ani cu un baiat ce a fost mai mare ca mine cu 7 ani, totul depinde de tine

| ☁miss εïзutterfly☂ a răspuns:

Important e caracterul, teoretic, insa practic gandeste-te: daca tu ai fi baiat de 19 ani ce ai alege, o femeie sau o fata?