| andreywtza a întrebat:

Am un prieten de 2 luni si am inceput sa tin la el foarte mult. Singura problema este ca nu pot avea incredere in el,chiar nu stiu de ce, am incercat si nu pot. El spune ca are incredere in mine. Din cauza ca eu nu am incredere in el ne certam des si gasesc numai motive de cearta. Am ajuns la concluzia ca nu merita sa mai am o relatie cu el daca increderea mea e 0, dar totusi il iubesc si nu pot sa ma despart de el. Voi ce parere aveti? Ce sfat imi dati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți continua așa. Încearcă să descoperi cauza pentru care nu ai încredere. Dacă e la tine... rezolvă, dacă e la el nu cred că merită continuată relația.