| laurav a întrebat:

am un prieten de 2 saptamani, ne intelegem supe bine ne completam unul pe celalalt! cand suntem fata in fata vorbim mii si sute dar pe net sau la telefon nu stiu ce sa ii zic sau ce sa vb cu el! spuneti-mi si mie ce as putea vb cu el? ceva subiecte interesante

cele mai interesante subiecte de discutie : fundita :*

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Nu stiu faceti-va temele impreuna pe net, intreaba-l ce ii place sa faca, jucati-va jocuri impreuna

1 răspuns:
| Puffy_1082 a răspuns:

Oau e tare ca fata in fata vorbiti mai multe ca pe mass.cam la toata lumea e inverslaughing. la telefon:ce mai faci? ce-ai mai facut ieri? cand vine vorba de scoala. daca vine vorba. ce ore ai azi? si daca e cazul.stabiliti urmatoarea intalnirebig grin. daca unul dintre voi practica un sport vor veni alte subiecte precum:si cum a fost antrenamentul de azi? daca e vorba de un meci:ce s-a intamplat la meci? si restul zic eu ca vin de la sine.asa eram si eu cu iubitul meuhee hee la inceput nu aveam ce sa vorbim la tel si dupaia.nu ne mai opreamlaughing. sper ca ti-am fost de ajutor:*