| i.love.me a întrebat:

am un prieten de 3 luni si va fi ziua lui si i-am facut o perna cu poza noastra p ea.in plaza...si nu stiu daca o sa-i placa acum...eu as fi f incantata daca as fi in locul lui mai ales ca ziua mea se apropie...ast rasp d la baietii mai mult...multumesc mult (app si daca are importanta eu am 14 ani el 16) :*

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poi... orice gest conteaza."nemultumitorului ii ia dumnezeu daru"daca tineti unu la celalalt.nu are nici o importanta.treaba este sa va intelege-ti voi...si restul mai pe urma...si e foarte frumos gestul tau ca ii faci un cadou asa deosebit...mai ales daca tine la tine va fi super incantat.parerea meawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ii placa, fii sigura de asta!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu ai fi foarte incantata in locul tau. Cand aci un cadou, trebuie sa ignori ce ti-ar placea tie sa primesti si sa te gandesti ce ar vrea destinatarul sa primeasca.
Nu zic ca baiatul nu va fi incantat, desi e cam repede intr-o relatie sa primeasca asa ceva dupa 3 luni. Adica in 3 luni de-abia incepe sa se infiripe relatia, sa se construiasca intimitatea si asta e un cadou foarte intim.

| twidi a răspuns:

Sunt sigura ca o sa ii placa.Am facut si eu una pentru iubitul meu.Este un cadou foarte frumos.

| madalicious a răspuns:

O sa ii placa deoarece un asa cadou e chiar romantic!:X