| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten si de o saptamana se poarta foarte rece cu mine nu imi mai spune te iubesc nu m-am ai alinta, nu mai vrea sa vorbim pe mess. Avem 8 luni de cand suntem impreuna el este din corabia si eu din caracal si vin la mine, ne-am cunoscut pe mess.De ce se comporta asa cu mine? Il iubesc foarte mult si nu vreau sal pierd. Dati-mi un sfat. Va rog! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| hai_si_tu a răspuns:

Spune'i : " My love, te iubesc si nu vreau sa te pierd, dar de ce estti atat de rece cu mine?" :d.si poate o sa-ti raspundahee hee. Este foarte important sa fiti sinceri si deschisi unul cu altul.

3 răspunsuri:
| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Il intrebi ce s-a intamplat? s'au poate are nevoie de o pauza mai lasa-l un timp asa dupa aia vorbesti cu el daca nu se schimba:* xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand va intalniti da-i un oracol. La una din intrebari poti scrie,, descrie-ma in cateva cuvinte".

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nici de intalnit nu mai vrea, si ne-am despartit o saptamana ne-am impacat din nou apoi dupa o saptamana iar ne-am despartit ca asa a vrut el. Si daca il intreb de ce se poarta rece cu mine? imi spune ca nu el nu se poarta rece si i-am zis ca nu imi spune te iubesc si el nu zice nimic.Seara trecuta i-am zis te iubesc cand sa ies de pe mess el pa pa eu te iubesc el pa pa.Si nu stiu ce sa mai fac.